O firmie

EcoLive Instalacje to firma rodzinna, w której każdy z nas jest maksymalnie zaangażowany w jakość usługi

Autoryzowany instalator Kingspan Klargester

Jesteśmy autoryzowanym, dystrybutorem na terenie województw: kujawsko pomorskiego, pomorskiego, wielkopolskiego i zachodnio pomorskiego firmy Kingspan

EcoLive Przydomowe Oczyszczalnie Ścieków

Naszym celem jest dostarczanie najlepszych rozwiązań dla ludzi i środowiska służących dooczyszczania ścieków przydomowych , ścieków z budynków większych tzn hoteli, pensjonatów, budynków wielorodzinnych, szkół, przedszkoli, domów opieki itp obiektów. 

W naszej ofercie znajdują się biologiczne oczyszczalnie, wyprodukowane według amerykańskiej, angielskiej i szweckiej technologii. Atutem naszych oczyszczalni jest rewelacyjna prostota, ich istotą są bezzapachowe, tlenowe procesy oczyszczania.

Patrzymy przyszłościowo. Z tego powodu proponujemy rozwiązania zgodne z prawem, przyjazne dla środowiska, a także w dłuższej perspektywie czasu oszczędne dla portfeli naszych Klientów

Z zamiłowania do skutecznych rozwiązań

EcoLive to firma, która powstała z zamiłowania do prostych, a zarazem skutecznych rozwiązań związanych z gospodarstwem domowym i ekologią. Wszystko, co zawiera nasza oferta zapewni Państwu szereg czystych korzyści:

  • zwrot inwestycji w krótkim czasie
  •  oszczędność pieniędzy oraz czasu
  •  maksymalne wykorzystanie odnawialnych źródeł energii,
  •  inteligentne rozwiązania
  •  profesjonalna ekipa, która spełni każde wymagania

EcoLive Instalacje to rodzinna firma, w której każdy z nas jest maksymalnie zaangażowany w jakość usługi, a naszym celem jest 100% zadowolenia klienta oraz rozwój ekologii na terenie naszego kraju.

Skontaktuj się Kliknij tutaj